Učenici i učitelji I. OŠ Varaždin obilježili Dan planeta Zemlje

Autor: Tea Pavičić Zajec, 23. 4. 2021.

Kao i svake godine, i ovoga četvrtka, 22.4. 2021. učenici su zajedno sa svojim učiteljicama obilježili Dan planeta Zemlje i prisjetili se zašto je važno brinuti se o okolišu i na koji način ga mogu zaštititi. Nažalost, zbog epidemioloških uvjeta neke akcije koje su se provodile proteklih godina, a bile su u organizaciji Dječjih foruma grada Varaždina, ove godine nisu mogle biti realizirane, no učenici su svojim likovnim radovima, eko porukama, recikliranim materijalima i drugim aktivnostima poslali važnu poruku o brizi i očuvanju našeg planeta Zemlje.

Veliko hvala svim učiteljicama i učenicima na trudu. Uživajte u fotografijama i pogledajte kako su učenici 1.a, 1.c, 2.a, 2.b, 2c, 3.c i 4.c obilježili Dan planeta Zemlje. Osim u svojim razredima, učenici su taj dan obilježili i na satu engleskog jezika s učiteljicom Stellom Kulaš i u produženom boravku crtajući magične strojeve koji jedu smeće i od njega proizvode nove, lijepe predmete.