Prvašići uče o sigurnosti u prometu i pružanju prve pomoći

Autor: Iata Kocman, Draženka Kolonić, 15. 9. 2021.

Učenike 1.a i 1.b razreda, u utorak, 14. rujna 2021.g. posjetili su djelatnici Policijske uprave Varaždin i  Gradskog društva Crvenog križa Varaždin.Tom prilikom održane su edukacije uz kraće demonstracije vezane uz ponašanje i sigurnost učenika u prometu kao i uz pružanje prve pomoći u slučaju nezgode. Učenici su mogli vidjeti i što sve sadrži torbica prve pomoći. Svi navedeni sadržaji realizirani su u skladu s dobi učenika 1. razreda.

Učenici su bili vrlo znatiželjni, aktivni, postavljali brojna pitanja te iznosili svoja osobna iskustva.

Na kraju su nagrađeni poučnim slikovnicama, a svaki razred je dobio i simpatičnog malog plišanog medvjedića kojem su se učenici jako razveselili.