Rezultati natjecanja iz kemije

Autor: Davor Hižak, 20. 4. 2022.

Na školsko natjecanje iz kemije odazvalo se 11 učenika. To su bili: 8. razredi-1. David Grabar, 2. David Golenja, 3. Nikola Portner Pavićević i 4. Jurica Lazar; 7. razredi: 1. Zlatka Bartol Golubić, 2. Nina Zebec, 3. Nikola Slunjski, 4. Toni Martinez, 5. Jakov Mendek, 6. Mateo Gredelj, 7. Roko. Škrapec. Na Županijsko natjecanje plasiralo se 4-ro učenika. To su bili David Grabar, Zlatka Bartol Golubić, Nina Zebec i Nikola Slunjski. Čestitam svim učenicima koji su se ohrabrili i odazvali na natjecanje iz kemije. Vrlo smo ponosni na sve njihove ovogodišnje uspjehe. Posebno čestitam Davidu Grabaru koji je na Županijskom natjecanju osvojio 3. mjesto te je pozvan na Državno natjecanje. Državno natjecanje održano je od 05.04. do 08.04.2022. godine u Vinkovcima. Naš učenik David Grabar osvojio je 11. mjesto u Hrvatskoj. Čestitamo Davidu na sjajnom uspjehu.