NABAVKA UDŽBENIKA I DRUGOG OBRAZOVNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./23.

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 13. 7. 2022.

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN.br.116./18) sredstva za nabavku udžbenika za redovne i izborne predmete za sve učenike osnovnih škola osiguravaju se iz Državnog proračuna. Upute za nabavku drugog obrazovnog materijala nalaze se u nastavku. Cijene su informativnog karaktera.

* Grad Varaždin  financira nabavku drugog obrazovnog materijala za redovne predmete za sve učenike koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina –Tablica 2.

* Učenici sa područja Varaždinske i Međimurske županije nabavljaju ono što je  označeno crnom bojom, a drugi obrazovni materijal označen crvenom bojom dobivaju u školi - Tablica 2.

* Drugi obrazovni materijal za izborne predmete financiraju roditelji/staratelji- Tablica 3.

* Drugi obrazovni materijal koji će se nabavljati uz suglasnost roditelja/staratelja- Tablica 4.

Dokumenti u privitku:

1. Popis udžbenika za redovne i izborne nastavne predmete - Tablica 1.

2. Drugi obrazovni materijal za redovne predmete – Tablica 2.

3. Drugi obrazovni materijal za izborne predmete  - Tablica 3.

4. Drugi obrazovni materijal koji će se nabavljati  uz suglasnost roditelja/staratelja- Tablica 4.