Osnivanje planinarskog ogranka!

Autor: Marina Kopjar, 7. 4. 2017.

Pozivamo Vas da se uključite u planinarske aktivnosti koje Vam pruža Planinarsko društvo „MIV“ Varaždin, jedno od najmasovnijih i najaktivnijih među planinarskim društvima u Hrvatskoj. U sekciji „Čevo“ provode se planinarske aktivnosti za učenike osnovnih škola i njihove roditelje.

ŠTO VAS SVE OČEKUJE UČLANJENJEM U PLANINARSKO DRUŠTVO?

• sudjelovanje na svim rekreacijskim izletima, pohodima, druženjima diljem Hrvatske i inozemstva koje organizira Planinarsko društvo „MIV“
  • sudjelovanje na izletima u visoka gorja
  • natjecanja u orijentaciji
  • korištenje stijene za penjanje u VII. OŠ u Kučanu
  • uključenje u školovanja za planinare, alpiniste, vodiče, markaciste ….
  • godišnji odmori u našem planinarskom domu na moru u Jablancu
  • sudjelovanje na izletima i aktivnostima u okviru naše škole (sekcija „Čevo“)
  • noćenje u planinarskim domovima u Hrvatskoj s 50% popusta
  • noćenje u planinarskim domovima u Sloveniji s popustom koji imaju i slovenski planinari
  • osiguranje od nezgode u planinama

NAČIN UČLANJENJA U DRUŠTVO:

• popunjavanjem pristupnice (i suglasnosti roditelja za djecu) te plaćanjem članarine (odrasli 80+20kn, djeca 50kn)
  • plaćena članarina vrijedi do kraja 2017. godine

IZLETI ZA DJECU ŠKOLSKE DOBI I NJIHOVE RODITELJE U MJESECU TRAVNJU:

22.04.2017. MARIBORSKO POHORJE – cijena: 50 kn

22.04.2017. STRAHINJČICA – cijena: 30 kn

PRIJAVE:

• do 12.04.2017. ili do popunjenja autobusa
  • kod učiteljice i licenciranog planinarskog vodiča  Marine Kopjar
  • obavezno učlanjenje u društvo

U priloženim dokumentima pročitajte godišnji plan aktivnosti te mjesečni plan aktivnosti za mjesec travanj. Obratite pažnju na popis izleta, orijentacijskih natjecanja i drugih aktivnosti u koje se možete uključiti. Izleti sekcije „Čevo“ namijenjeni su školskom uzrastu, ali možete sudjelovati i na ostalim izletima. Posebna pogodnost učlanjenja u društvo je mogućnost ljetovanja u Planinarskom domu u Jablancu po vrlo povoljnim cijenama.

Priloženi su i pristupnica društvu, suglasnost roditelja i odluka o visini članarine za 2017. godinu.

Za još više informacija pogledajte stranicu www.hpdmiv.hr