Festival znanosti - 1.a

Autor: Verica Šilec, 6. 5. 2017.

24. 04. 2017. učenici 1. A razreda posjetili su Fakultet organizacije i informatike u sklopu nacionalne manifestacije Festival znanosti 2017.
Obišli su fakultet, a posebno su se zadržali u moderno opremljenoj knjžnici i čitaonici.

Prisustvovali su predavanju na temu "Lebdjelice" koje je održao Bogdan Okreša Đurić,mag. inf. koji im je na zanimljiv način predstavio dronove te potencijal takvih uređaja. Učenici su bili posebno oduševljeni prezentiranim letom drona. Sve što su naučili prilikom obilaska fakulteta i na predavanju o dronovima učenici su pokazali putem kviza koji je bio pripremljen u alatu Plickers.

Ovaj tjedan: 2059
Kako Vam se sviđa u nastava jednoj smjeni?