Natječaj Želim, stvaram, oblikujem u organizaciji Profill Kletta

Autor: Dina Zebec, 23. 4. 2018.

Završio je višemjesečni likovni natječaj Želim, stvaram, oblikujem u organizaciji Profill Kletta. Od 777 radova koji su pristigli na natječaj, svoje mjesto su našli i radovi učenica I. OŠ Varaždin. Učenica Manuela Prekupec osvojila je 1. mjesto u kategoriji Slikam graditeljsku baštinu za predmetnu nastavnu, a Bruna Hercigonja dobila je posebno priznanje za rad u istoj kategoriji.

Profil Klett najavljuje kako će uskoro svi pristigli radovi biti izloženi u virtualnoj galeriji, a u pripremi je i veliki katalog natječajnih radova s osvrtima stručnog i umjetničkog žirija u kojem će biti objavljeni svi radovi koji su pristigli na natječaj.

Manuela Prekupec

Bruna Hercigonja