Matematičko natjecanje "Klokan bez granica"

Autor: Marina Kopjar, 29. 5. 2018.

U ožujku je održano međunarodno matematičko natjecanje "Klokan" u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, a sada su konačno stigli i rezultati naših učenika!

Natjecalo se osamdesetak učenika naše škole uzrasta od 2. do 8. razreda. Čak šesnaestero od njih ušlo je među 10% najboljih u Hrvatskoj te će biti nagrađeni:

2. RAZRED:

1. Luka Krampač – s maksimalnim brojem bodova

2. Matija Novak

3. RAZRED:

1. Nikola Slunjski - s maksimalnim brojem bodova

2. Bela Bejuk

4. I 5. RAZRED:

1. Lovro Levanić

2. Marko Bošnjaković

3. Lana Šćukanec

4. Tia Hranić

5. Maksim Tušek

6. Noah Furdi

7. Eleonora Kramer

6. I 7. RAZRED:

1. Jakob Terstenjak

2. Matej Nöthig

3. Tara Fošnar

4. Magdalena Tot

5. Matej Stočko

Posebno treba istaknuti učenike Luku Krampača i Nikolu Slunjskog jer su u potpunosti točno riješili sve zadatke.

Rezultati ostalih učenika koji su sudjelovali u natjecanju te postignuti bodovi biti će izvješeni na oglasnoj ploči škole, a možete ih provjeriti i kod svojih učiteljica.

Čestitke svima!

Fotgalerija