Obavijest o pozivu za iskazivanje interesa za sudjelovanjem učenika u Erasmus projektima

Autor: Tea Pavičić Zajec, 27. 8. 2019.

Obzirom na postojeće, ali i nove Erasmus projekte, školski projektni tim i ove godine osigurao je mogućnost sudjelovanja učenika I. OŠ Varaždin u Erasmus projektima. Erasmus projekti međunarodnog su karaktera što znači da nude mogućnost putovanja učenika i učitelja u partnerske zemlje s ciljem stjecanja novih znanja, vještina i iskustva.

Poziv za iskazivanje interesa učenika dostupan je na stranicama škole pod rubrikom Erasmus kutak:

1.  „Igrifikacijom do boljih rezultata – nauči me igrati“
  2. „Vseživljenske veščine“
  3. "Learning and improving fluent English"

Mole se zainteresirani učenici da prate novosti i na vrijeme iskažu svoj interes.