Psihologinja škole Jelena Portner nazočila međunarodnoj konferenciji - 1st Thematic ECHA Conference

Autor: Jelena Portner, 27. 10. 2019.

U periodu od 16.10. do 18.10. 2019. održana je međunarodna konferencija 1st Thematic ECHA Conference – Creativity Research and Innovation in Gifted Education: Social, Individual and Educational Perspective.  Konferenciji je nazočila psihologinja škole Jelena Portner.

Glavna predavanja održala su tri izvanredna predavača i stručnjaka na području istraživanja i rada s darovitima: Jonatan Plucker, Zorana Ivčević Pringl i Vlad Glaveanu.

Također, održana su plenarna predavanja te veliki broj radionica i predstavljanja radova stručnjaka iz različitih zemalja.

Razmijenjena su iskustva stručnjaka ovog područja rada, ostvarene suradnje, a glavno ozračje konferencije nosilo je poruku tolerancije, međusobnog uvažavanja, motivacije i kreativnosti.