I. osnovna škola Varaždin proglašena je Europskom točkom za darovite (ETP)

Autor: Jelena Portner, 5. 3. 2020.

EUROPEAN TALENT CENTER HRVATSKA – CENTRI IZVRSNOSTI VARAŽDINSKE ŽUPANIJE u suradnji s Dadboud University, Nijehem Nizozemska organizirali su 2. SUSRET REGISTRIRANIH EUROPEAN TALENT POINT U HRVATSKOJ I DODJELU DIPLOMA SPECIJALISTIMA PRVE GENERACIJE RITHA SPECIJALIZACIJE, koji se održao 2.3.2020. u Varaždinu.

Dodijeljeni su certifikati novim European Talent Point iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Ovom događaju nazočile su i predstavnice I. osnovne škole Varaždin koja je potvrđena kao European Talent Point.
U ime I. osnovne škole Varaždin certifikat  su primile ravnateljica Karmen Hans – Jalšovec i psihologinja Jelena Portner.

Ovaj certifikat potvrda je dosadašnjih težnji škole u pružanju podrške talentiranim i darovitim učenicima kao i poticaj za nastavak rada na tom području uz otvaranje mogućnosti za buduće suradnje s drugim European Talent Point.