Besplatno koristite mozaBook do kraja 2019./ 2020. školske godine!

Autor: Tamara Ređep, 16. 4. 2020.

Kako nastavnici i učenici rade na daljinu kao odgovor na širenje COVID-19, Mozaik želi dati svoj dio pomoći u pružanju kvalitetnih interaktivnih digitalnih sadržaja, digitalnih domaćih zadataka i nekoliko drugih alata za produktivnost. Osiguran je besplatni pristup nastavnicima naprednom mozaBook interaktivnom sofveru i besplatne mozaWeb PREMIUM račune učenicima za pohađanje nastave na daljinu. Dodatne upute nalaze se u nastavku.

Ove su značajke dostupne bez dodatnih troškova svim korisnicima do kraja školske godine 2019/2020.!

Za nastavnike:
     • mozaBook nastavni softver link za preuzimanje:
     • besplatni aktivacijski kod za mozaBook do kraja školske godine 2019/2020:
        MOZ-MC-BESP-MOZA-BOOK-HRVA-SKOL-200615
Navedena licenca se može iskoristiti više puta i vrijedi do 15.06.2020.

Za učenike: