Sjednica Dječjeg gradskog vijeća

Autor: Ana Habek, 26. 11. 2021.

U ponedjeljak 22. 11. 2021. u Gradskoj vijećnici Varaždin održana je sjednica Dječjeg gradskog vijeća. Učenici Lovro Ledenko 6.a te Sara Hojsak 3.c članovi su novog saziva DGV-a.

Na sjednici je bio prezentiran dosadašnji rad prošlog saziva Vijeća te su predstavljeni novi vijećnici u ovome mandatu. Za novog predsjednika Dječjeg gradskog vijeća izabran je Lovro Ledenko 6.a, učenik naše škole.

On će nastaviti rad bivše predsjednice te s ostalim predstavnicima promicati dječja prava te provoditi akcije. Ove godine po prvi puta mladi imaju i svoj proračun za koji će oni sami odlučivati za što će se potrošiti novci.

Želimo im svima puno uspjeha!