Projektni EKO-DAN

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 25. 11. 2008.

U petak, 21. studenog 2008. godine  realiziran je projektni Eko-dan. Svi učenici sudjelovali su u nizu različitih radionica.

Neke od radionica bile su: izrada slika od sjemenki i igračaka od eko materijala, anđeli grada, ukrasi od recikliranog papaira i kaširanih salveta, izrada eko-štalice, od starih novina do slike, dokaz hranjivih tvari u namirnicama, eko-kviz na engleskom i njemačkom, zaštita životinja u francuskom stripu, turist u varaždinu, znanjem do ljepšeg grada, Varaždin kroz fotogtafiju i dr... Nakon završenih radionica u prostorima škole postavljena je izložba učeničkih radova.