Županijska smotra učeničkih zadruga Varaždinske županije

Autor: Sonja Tušek - Podobnik, 27. 4. 2015.

U subotu 18. travnja održana je Županijska smotra učeničkih zadruga u 7. osnovnoj školi. Naša Učenička zadruga „Barok“ sudjelovala je sa svojim novim proizvodom „Mirisi Varaždina“.

Proizvod su kutijice s čajem od mente, lavande i kamilice, bilje koje raste u malom vrtu škole. Motive s palača  grada Varaždina  nacrtali su učenici grupe „Mali muzealci“ i učenici 3. c razreda. Od ukupno 26 učeničkih zadruga naša se plasirala na 18. mjesto s 39 bodova od mogućih 50.

Na smotri su sudjelovale učenice Marina Farkaš, Manuela Prekupec, Sara Kutnjak te voditeljice Verica Vlahović, Marina Kopjar i Sonja Tušek-Podobnik.