Nasilje na internetu-CYBERBULLYNG

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 22. 10. 2015.

U suradnji sa Policijskom upravom Varaždinskom u vremenu od 14.-16. 10.2015. godine uspješno su provedene kreativne interaktivne radionice za učenike šestih razreda vezane uz prevenciju nasilja na internetu.

Radionice je održala policijska službenica za prevenciju gospođa Tatjana Novak, struč. spec. crim.

Cilj radionica bio je metodom praktičnog rada osmisliti pravila ponašanja na internetu kako bi prema vlastitim afinitetima učenici osmislili e-bonton s porukom:“ U virtualnom svijetu ponašaj se na način kako se ponašaš u stvarnom svijetu,onako kako želiš da se drugi ponašaju prema tebi“.

U fotogaleriji pogledajte plakate koje su učenici osmislili.