OBAVIJEST RODITELJIMA/STARATELJIMA I UČENICIMA

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 13. 3. 2020.

Poštovani roditelji/staratelji, dragi učenici,

sukladno uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. g., u Školi se neće  održavati redovna nastava već se kreće sa nastavom na daljinu.

U nastavku slijede upute vezane uz potporu i praćenje obrazovnih sadržaja.

Za učenike razredne nastave  (MZO) će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu organizirati nastavu prema kurikulumu i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima pod nazivom Škola na trećem:

Razred
1.
8-10 h
2.
10-12.30 h
3.
13-16 h
4.
16-19h

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3 bit će ponedjeljak, 16. 3. 2020. g.

Za učenike predmetne nastave svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu koje će odrediti Ministarstvo znanosti i obrazovanja te će biti objavljeni na mrežnim stranicama.

Dodatno, Sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu u razdoblju od 8 – 14 sati.

Razrednik/ce u predmetnoj nastavi organizirati će „virtualni razred“ u kojemu su svi učenici i predmetni učiteljii tog razreda.

Škola će na svojim mrežnim stranicama objaviti popis poveznica na pojedine virtualne razrede sa uputama za korištenje.

Za one  roditelje/skrbnike koji nisu u mogućnosti ostaviti svoje dijete pod nadzorom kod kuće Škola će organizirati prihvat.

Daljnje obavijesti, informacije i eventualne promjene objavljivat ćemo na web stranici škole.

S poštovanjem,

Ravnateljica: Karmen Hans-Jalšovec