ISE (Inspiring Science Education) MOOC

Autor: Tamara Ređep, 30. 10. 2015.

Hrvatska akademska i istrazivačka mreza - CARNet obavjestava sve zainteresirane da su otvorene prijave za prvi CARNetov ISE (Inspiring Science Education) MOOC, koji počinje 2. studenoga, a traje do 13. prosinca 2015. godine.

Cilj ovoga tečaja je polaznike naučiti primijeniti odabrane suvremene nastavne metode i tehnologije, a bit će fokusiran na istrazivačku, problemsku i projektnu nastavu te tzv. igrifikaciju kako bi nastavni sat bio usmjereniji na učenika. Polaznici će usvojiti znanja kako se koristiti nizom digitalnih alata i oblikovati nastavnu jedinicu prema odabranoj suvremenoj metodi, te izraditi digitalne scenarije učenja.

Ovisno o vremenskim mogućnostima, predznanju i željama, polaznici sami mogu odabrati način na koji zele pohadjati tečaj.

Pohađanje tečaja besplatno je i namijenjeno svima zainteresiranima koji se žele pobliže upoznati s obrazovnim trendovima i realizacijom suvremene nastave.

Vise infromacija o tečaju i upisima dostupno je na adresi