Dan kravate

Autor: Draženka Kolonić, 19. 10. 2015.

U petak, 16. listopada u našoj školi  obilježili smo Dan kravate. Budući da je nacionalni koordinator za Eko škole Udruga „Lijepa Naša“ među svoje statutarne ciljeve i djelatnosti stavila i  promicanje kulturne baštine, i mi kao Eko škola imamo to  u svojim zadacima.

Dan kravate obilježili smo nošenjem  kravate, upoznavanjem  s podrijetlom i nastankom tog običaja, pisanjem stihova o kravati, izradom likovnih radova i drugim aktivnostima. Osim toga proveli smo i zanimljivu anketu među učenicima i djelatnicima čije rezultate možete pogledati u prilogu.

Naše aktivnosti popratila je Varaždinska televizija, te novinari Varaždinskih vijesti i Varaždinskog.hr.

REZULTATI_ANKETE-izvjesce.pdf (199.09 KB)