Svečani doček zlatnih varaždinskih atletičara

Autor: Brigita Njegač - Drvar, 1. 9. 2024.

Svečani doček zlatnih varaždinskih atletičara, članova AK Sloboda, svjetskih prvaka Jane Košćak i Roka Farkaša bit će organiziran u ponedjeljak, 2. rujna 2024. u 19 sati na pozornici u prostoru Vile Bedeković u Ulici Augusta Cesarca u Varaždinu.

Grad Varaždin u suradnji s Turističkom zajednicom, Zajednicom sportskih udruga, Atletskim klubom Sloboda i Varaždinskom županijom pripremit će svečani program na koji se pozivaju svi ljubitelji sporta, članovi sportskih klubova, naročito mlađih uzrasnih kategorija iz raznih sportova, te učenici naše škole koji žele pozdraviti i dočekati mlade atletičare, čestitati im i nagraditi za njihov veliki sportski uspjeh.