U sklopu Erasmus+ projekta tri učiteljice s I.OŠ Varaždin stručno se usavršavale u Turskoj

Autor: Stella Kulaš, 9. 12. 2019. 19:16

U sklopu Erasmus+ KA2 "Learning and improving fluent English" tri su učiteljice s I. Oš Varaždin boravile na stručnom usavršavanju u Izmiru u Turskoj. Radi se o Aktivnostima učenja, poučavanja i treninga koja se održavala od 1. do 6. Prosinca 2019. a uključuju posjet školi Oguzhan Ozkaya Balcova Ortaoglu te prisustvovanje  nastavnim satima matematike i likovne kulture na engleskom jeziku.

I. OŠ Varaždin odobren još jedan Erasmus+ projekt vrijedan 110 tisuća eura

Autor: Stella Kulaš, 9. 9. 2019. 15:36

Agencija za mobilnost i programe Europske unije odobrila je Prvoj osnovnoj školi Varaždin još jedan u nizu Erasmus+ KA229 projekata. Riječ je o projektu pod nazivnom "Learning and improving fluent English", vrijednom 110 tisuća eura, u kojem I. OŠ sudjeluje kao partner.