vijesti

Obavijest o programu Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija

Autor: Tamara Ređep, 18. 12. 2019. 07:43

Program Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija pokrenut je u suradnji Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske regulatorne agencije za mrežne djelatnosti (HAKOM) te u partnerstvu s Hrvatskom poštom. Program se provodi već nekoliko godina s ciljem upoznavanja učenika s pravilima ponašanja u virtualnome svijetu i prevencijom elektroničkog nasilja te informiranja o sigurnosti na Internetu.

OBAVIJEST - NABAVKA UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./20. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 15. 7. 2019. 20:09

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (NN.br.116./18) sredstva za nabavku udžbenika za redovne i izborne predmete za sve  učenike osnovnih škola osiguravaju se iz Državnog proračuna.