Nacionalni humanitarni program ˝Za 1000 radosti"

Autor: Nadica Toplak, 21. 12. 2023.

I ove godine učenici i djelatnici I. OSNOVNE ŠKOLE VARAŽDIN uključili su se u nacionalni humanitarni program ˝Za 1000 radosti˝ za pomoć najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj što ga, počevši od mjeseca prosinca pa sve do kraja studenoga 2024. godine provodi Hrvatski Caritas pod geslom ˝Na strani dobra˝.

Dana 19.12. 2023. uplaćeno je ukupno 456,00 eura „Za 1000 radosti“.

Od srca hvala učenicima, njihovim roditeljima i djelatnicima koji su svojim darom postali dijelom mreže dobra i pružili konkretnu pomoć obiteljima u potrebi. Velika je radost bila kupiti narukvice u pet različitih boja koje svijetle u mraku.

Obiteljima u potrebi može se pomoći tijekom cijele godine – osobito jednostavno pozivom na donacijski telefon – jer njihove potrebe i nevolje ne prestaju s krajem prosinca.

Spot: https://www.caritas.hr/caritas-akcije/za-1000-radosti/.