Učenica Tea Zebec osvojila je 5. mjesto na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika

Autor: Petra Sekulić, 24. 4. 2021.

Čast mi je pohvaliti našu učenicu 8.a razreda Teu Zebec, koja je 22. – 23. IV. 2021. godine  sudjelovala na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika i osvojila 5. mjesto u kategoriji učenja njemačkog kao II. stranog jezika. Nažalost, ali kao što smo i pretpostavljali, natjecanje se održalo na daljinu, dok smo svi skupa mogli uživati na moru, u Zadru, gdje se je natjecanje prvobitno trebalo održati. No, takva su vremena. Nimalo laka, ali neće zauvijek. U nadi da će već sljedeće godine netko uživati u blagodatima mora, u natjecateljskom duhu, bez žičane veze, sve vas lijepo pozdravljam!