16. SUSRET DJEČJIH FORUMA HRVATSKE

Autor: Tamara Ređep, 7. 5. 2012.

Učenici naše škole (Sara Bedeniković, 5.a, Paula Husinec, 7.c i Ivan Avirović, 7.c) sudjelovali su na 16. susretu Dječjih foruma Hrvatske održanom od 28. travnja do 1. svibnja 2012. godine u Selcu.

Prezentirali su rad Dječjeg foruma I. osnovne škole Varaždin čime su, ujedno, predstavili i djelovanje Dječjih foruma Varaždinske županije. Predviđene radionice vrlo su uspješno realizirali i dobili pohvale svih sudionika susreta. Učenike je za susret pripremala, s njima radila i pratila ih njihova voditeljica, Tea Pavičić, mag. pr. obrazovanja. Organizator 16. susreta bio je Savez DND Hrvatske uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa.