6. Međunarodno ekipno natjecanje iz matematike

Autor: Tamara Ređep, 12. 5. 2012.

Održano je u Puli od 03.-04. travnja 2012. godine. Na ekipno natjecanje iz matematike pozvani su bili naši učenici Rabeka Petković (5a), Robert Špralja (5a), Marta Frlin (5b), Tamara Đolonga (6c), Josip Skender (6c), Nevena Petrović (7c),  Barbara Mikašek (8a) i Tomislav Gregurić (8c) kao najbolji matematičari na Županijskom natjecanju i polaznici Centra izvrsnosti.  Mentori učenika su Gabrijela Vučetić, Nevenka Medvedović i Snježana Huđek.

U kategoriji OMIKRON (4.-6.r) prvo mjesto osvojila je varaždinska ekipa Centra izvrsnosti 6. U toj je ekipi od 4 učenika bio i naš Robert Špralja.

U kategoriji OMEGA (7. I 8.r) prvo mjesto osvojila je ekipa Centra izvrsnosti 2 koja je test riješila 100% (900 bodova). U toj ekipi od 4 učenika su bili naši učenici Nevena Petrović (7c), Barbara Mikašek (8a) i Tomislav Gregurić (8c).