LIK 2022.

Autor: Dina Zebec, 17. 2. 2022.

Na školskom natjecanju iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna "LIK 2022." sudjelovalo je 28 učenika od 5. do 8. razreda I. osnovne škole Varaždin. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je "Ljudsko tijelo", a učenici su imali zadatak rekomponirati crno-bijelu fotografiju (fotokopiju) renomiranog umjetničkog djela s temom ljudskog tijela, uz primjenu ritma ploha u odabranom komplementarnom kontrastu. Likovne radove izradili su u likovnoj tehnici kolaža. Natjecanje je održano 11.02.2022. godine, a mentorica svim učenicima bila je učiteljica likovne kulture Dina Zebec.

Odabrana su tri likovna rada koja će našu školu predstavljati na županijskoj razini natjecanja:

• Ela Drožđek, 8.a
  • Lara Mavrek, 8.b
  • Kiara Preložnjak, 8.a

Eli, Lari i Kiari želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju, a svim ostalim učenicima čestitamo na sudjelovanju na školskom natjecanju!