Učenica Kiara Preložnjak sudjelovala je na državnom natjecanju iz likovne kulture

Autor: Dina Zebec, 9. 5. 2022.

Ovogodišnje državno natjecanje osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK 2022. održano je 26. i 27. travnja u osnovnoj školi Zvonka Cara u Crikvenici.

Na državnu razinu natjecanja pozvano je 10 učenika osnovnih škola. Učenici su imali zadatak naslikati portret iz mašte u tehnici uljanih pastela koristeći isključivo zadane geometrijske i slobodne likove te toplo-hladni kontrast.

Fotografije s natjecanja–izložbe možete pogledati na poveznici Državno natjecanje-izložba LIK 2021./2022.