Djelatnici I.OŠ Varaždin stručno su se usavršavali u Španjolskoj

Autor: Verica Šilec, 19. 5. 2022.

U sklopu Erasmus + projekta Lifelong skills (Vsevživljenske veščine) djelatnici I.OŠ Varaždin boravili su od 9.5. do 13.5.2022. u Španjolskoj u OŠ Bernardino Perez, Valencia de don Juan, na četvrtoj po redu mobilnosti iz tog projekta.

Tijekom mobilnosti, ravnateljica škole Karmen Hans – Jalšovec i učiteljice Verica Šilec, Nevenka Đurak, Blaženka Pavlović i Adriana Držaić radile su u različitim radionicama koje su za njih pripremili u OŠ Bernardino Perez. Uz njih u Španjolskoj su boravile učiteljice iz Slovenije i Italije gdje će se održati još jedna mobilnost u sklopu tog projekta.

Osim rada u školi sudionici mobilnosti upoznali su i kulturno – povijesne spomenike te su posjetili veće gradove u tom dijelu Španjolske. Također su se upoznali sa životom i radom lokalnog stanovništva.

Sva stečena znanja i iskustva prenijet će učenicima u svojoj matičnoj školi.