Županijsko natjecanje iz fizike

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 27. 2. 2013.

I. osnovna škola Varaždin u srijedu, 27.veljače 2013. godine bila je domaćin županijskog natjecanja iz fizike. Na županijskom natjecanje sudjelovalo je 34 učenika iz 18 osnovnih škola Varaždinske županije.

Natjecanje je započelo u 10,00 sati, a vrijeme trajanja pisanja ispita bilo je 3 sata (180 minuta).

U skladu s općim uputama za županijsko natjecanje iz fizike Županijsko povjerenstvo nakon natjecanja dostavlja Državnom povjerenstvu listu poretka i bodovana učenička rješenja. Uvidom u radove učenika te usklađivanjem bodova Državno povjerenstvo pravi jedinstvenu listu poretka za Hrvatsku, te u skladu s njom poziva učenike na Državno natjecanje i smotru mladih fizičara.