Obavijest o emitiranju radijske emisije na Hrvatskom katoličkom radiju

Autor: Tamara Ređep, 8. 3. 2013.

U subotu 9.3.2013. godine u 11,00 sati u emisiji za djecu „Školski sandučić“ biti će emitirana emisija radijske grupe pod vodstvom učiteljice Marije Hublin  naziva „Nulta stopa tolerancije“.

Urednica programa za djecu Hrvatskog katoličkog radija gospođa Snježana Kirinić Grubić obavijestila nas je da će u subotu 9.3.2013. godine u 11,00 sati u emisiji za djecu „Školski sandučić“ biti emitirana emisija radijske grupe pod vodstvom učiteljice Marije Hublin naziva „Nulta stopa tolerancije“ koja je prošle godine bila predložena za državnu smotru LiDraNa. Urednica smatra da je emisija iznimno vrijedna, poučna i prigodna u vremenu korizme.