Timon Terzić osvojio je 2. mjesto na državnom natjecanju iz informatike

Autor: Tamara Ređep, 22. 3. 2013.

Državno natjecanje iz informatike održano je u Primoštenu od 17.03 - 20.03. U kategoriji razvoj softvera Timon Terzić (8. razred) je sa svojim radom Volim školu osvojio 2. mjesto. Mentorica učeniku je mr.sc. Tamara Ređep.

Volim školu je edukativna igra napravljena sa ciljem da olakša učenicima 8. razreda savladavanje i ponavljanje gradiva. Igrač postaje učenik koji biciklom kreće od kuće i na putu do škole mora poštivati prometna pravila jer u protivnom gubi bodove. Kada dođe na školski sat koji mu je po rasporedu počinje sa odgovaranjem na ponuđena pitanja i na taj način sakuplja bodove. Na kraju školskog dana učenik može vidjeti svoj uspjeh prema osvojenom broju bodova.