EKO-PAKET- učenici nižih razreda pobijedili i osvojili 5 000 kuna!

Autor: Draženka Kolonić, 9. 5. 2013.

U drugom polugodištu smo se kao Eko –škola uključili u edukativno –zabavni projekt Eko-paket koji je pokrenula tvrtka Tetra Pak u suradnji s udrugom „Lijepa naša“.

Cilj je uz zabavu naučiti odgovorno se ponašati prema okolišu, pa se prema tome projekt dijelio na odgovorno zbrinjavanje upotrijebljene tetra-pak ambalaže i kreativni dio koji se nagrađuje i u kojem smo imali zadatak pokazati svoju kreativnost u oblikovanju predmeta od tetra-paka uključivši eko ptičicu kao zaštitni znak projekta.

Tako su učenici nižih razreda naše škole pokazali svoju kreativnost i u velikoj konkurenciji iz cijele Hrvatske pobijedili u natjecateljskom dijelu projekta i osvojili 5 000 kuna za našu školu!

Evo nekoliko radova koji su nam donijeli ovu lijepu nagradu!