7. Međunarodno ekipno natjecanje iz matematike

Autor: Snežana Huđek, 16. 5. 2013.

Održano je u Puli od 09.-10. svibnja 2013. godine. Na ekipno natjecanje iz matematike pozvani su bili naši učenici Rabeka Petković (6a), Robert Špralja (6a), Marta Frlin (6b) i  Nevena Petrović (8c) kao najbolji matematičari na Županijskom natjecanju i polaznici Centra izvrsnosti. Mentori učenika su Nevenka Medvedović i Snježana Huđek.

U kategoriji OMIKRON (4.-6.r) drugo mjesto osvojila je varaždinska ekipa Centra izvrsnosti 4. U toj je ekipi od 4 učenika bile i naše učenice Rebeka Petković i Marta Frlin.

U kategoriji OMEGA (7. i 8.r) prvo mjesto osvojila je ekipa Centra izvrsnosti u kojoj je bila naša učenici Nevena Petrović (8c).