More je živo

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 27. 5. 2013.

Učenici naše škole sudjelovali su na natjecanju koje je organiziralo Društva za ekološka istraživanja Paks : «More je živo - edukacija djece o potrebi očuvanja i zaštite Jadranskog mora». Natjecanje je bilo održano 15. svibnja 2013. godine  putem elektronskog sustava MoD (http://mod.srce.hr/). Učenici 1.-4. razreda sudjelovali su na natjecanju svojim likovnim radovima, a učenici 5.-8. razreda u znanju.

Nagrađeni učenici na ovom natjecanju su:

1. nagrada- Mia Kovačić učenica 1.c razreda, mentorica Nena Đurak, nagrađena je putovanjem u Gardeland

2. nagrada- Rene Njegovec učenik 5.c razreda, mentorica Karmen Zgrebec, nagrađen je novčanom nagradom Algoritma u iznosu 1000,00 kn

3. nagrada- Elena Škrapec učenica 5.c razreda, mentorica Karmen Zgrebec, nagrađen je poklon paketom Društva za ekološka istraživanja Paks, JGL d.d.