Nagradna radionica "EKO -PAKETA"

Autor: Draženka Kolonić, 3. 4. 2014.

Za aktivno i kreativno sudjelovanje u projektu „Eko paket“ tvrtka „Tetra Pak“ nas je nagradila zabavnom radionicom ekološko-edukativnog sadržaja.

Radionica je održana 2.IV.2014. i u njoj su sudjelovali učenici od 3.-8. razreda. Bilo je vrlo zanimljivo. Nakon kratkog predavanja upoznali smo se s radom pulper stroja, tj. načinom recikliranja Tetra Pak ambalaže. Za vrijeme rada stroja održan je kviz u kojem su učenici pokazali svoje eko znanje. Na kraju smo vidjeli kako je stroj odvojio sastavne dijelove Tetra Pak ambalaže, te smo od papirnatog dijela (drvnih vlakna) dobili papir.

Hvala tvrtki „Tetra Pak“ !