Obavijest o nabavci udžbenika za školsku godinu 2014/15.

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 11. 7. 2014.

Gradonačelnik Grada Varaždina 4. srpnja 2014. godine donosi Zaključak o nabavi obveznih udžbenika i radnih bilježnica za učenike osnovnih škola s područja Grada Varaždina za školsku godinu 2014./2015. Grad Varaždin će financirati nabavku obveznih udžbenika i radnih bilježnica za školsku godinu 2014/2015. za obavezne nastavne predmete učenicima osnovnih škola koji imaju prebivalište na području Grada Varaždina.

Pravo na udžbenike i radne bilježnice imaju učenici koji su zaključno sa danom 31. svibnja 2014. godine imali prebivalište na području Grada Varaždina

Podjela obveznih udžbenika i radnih bilježnica biti će organizirana u školi. Prilikom preuzimanja udžbenika i radnih bilježnica roditelj/skrbnik će potpisati izjavu o prihvaćanju obveze vraćanja neoštećenih udžbenika nakon završetka školske godine.