Smotra dječjeg kajkavskog pjesništva „DRAGUTIN DOMJANIĆ“

Autor: Snežana Huđek, 3. 11. 2009.

24. 10. 2009. održana je Smotra dječjeg kajkavskog pjesništva „Dragutin Domjanić“ u Svetom Ivanu Zelini. Od 328 pristiglih pjesama iz 58 osnovnih škola stručni ocjenjivački sud Smotre odabrao je dvije pjesme učenika naše škole za ovogodišnju Smotru.

To je rad Davida Viteza, učenika 7.c razreda s naslovom Detinsvo, nej me ostaviti i rad Eme Marčec, učenice 7.c razreda s naslovom Štela bi ... Ilustracije za ove radove napravila je Karla Skok, učenica 8. razreda.

Literarni radovi i jedan likovni rad nalaze se u zborniku koji je dobio naslov Detinstvo, nej me ostaviti. David Vitez je svoju pjesmu interpretirao na svečanoj priredbi.

Likovni rad Karle Skok odabran za Zbornik

Foto-galerija:

Smotra dječjeg kajkavskog pjesništva „DRAGUTIN DOMJANIĆ

Odabrane pjesme naših učenika.doc (27.00 KB)