Božićno druženje

Autor: Marina Kopjar, 23. 12. 2014.

U četvrtak, 18. prosinca, odvijalo se Božićno druženje u holu i učionicama naše škole. Božićna priredba, sajam i prigodne radionice privukli su, ali i dugo zadržali pažnju brojnih posjetitelja.

Učenici, njihovi roditelji i djelatnici škole mogli su uživati u božićnom programu koji su priredili učenici od prvog do petog razreda. Pregršt pjesama, recitacija, igrokaza i plesa dočarao je božićnu atmosferu. Brojni posjetitelji mogli su i kupiti ponešto na prigodnom Božićnom sajmu, čiji je prihod namijenjen za pomoć učenicima škole koji su slabijeg imovinskog statusa. U holu škole nastupio je i pravi bend, čiji su članovi naši učenici, koji je oduševio mnoge. Istovremeno su se odvijale i različite radionice: radionica izrade cvijeća od krep papira, tečaj izrade narukvica od gumica, radionica zamatanja poklona, čitanje božićnih priča i plesanje uz božićne pjesme.

Kako smo se proveli možete pogledani klikom na YouTube  i u fotogaleriji.