DAVIS CUP – KIDS DAY

Autor: Karmen Hans - Jalšovec, 3. 3. 2010.

U utorak 2.ožujka  2010. godine gosti škole bili su Davis cup reprezentativci Hrvatske MARIN ČILIĆ i IVAN DODIG u sklopu promotivne akcije KIDS DAY koja se održava uoči početka DAVIS CUPA koji se  u Varaždinu održava od 5. -7. 03. 2010. godine.

Bila je to mogućnost da učenici isprobaju svoje teniske mogućnosti  protiv naših ponajboljih reprezentativaca. Tom prilikom učenicima je podijeljen promotivni materijal poput  loptica, majci  i olovaka, a mnogi su iskoristili i mogućnost fotografiranja i dobivanja potpisa.

Ova manifestacija bila je i prilika popularizacije sporta i naših vrhunskih sportaša.