Učenici naše škole na Drugom festivalu matematike u Varaždinu

Autor: Snežana Huđek, 25. 5. 2016.

Na Drugom festivalu matematike koji je održan u Varaždinu, 20.05.2016., sudjelovali su učenici naše škole, od prvog do osmog razreda, i to u ekipnom i pojedinačnom natjecanju te u kategoriji prezentacija.

Učenici prvih i drugih razreda osvojili su 2.mjesto u ekipnom natjecanju - David Antončić, Dina Hlebar, Filip Habek i Zlatka Bartol Golubić.

Najuspješniji smo bili u prezentacijama učenica osmih razreda. Prvu nagradu je dobila prezentacija Matematika i maturalac Žive Žigmund i Lare Malović, a drugu nagradu Matematika i kuhinja Angele Mišak i Mirne Lončarić.

Čestitamo i dobitnicima nagrada i svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na festivalu.