Terenska nastava 2. a,b,c

Autor: Draženka Kolonić, 1. 10. 2010.

U petak, 1.listopada 2010. g. učenici drugih razreda bili su na terenskoj nastavi. U sklopu projekta «Jabuka» prisustvovali smo berbi jabuka u selu Čukovec u Međimurju. Bilo nam je jako lijepo.

Domaćini su nas upoznali s vrstama jabuka, naučili nas kako se jabuke pravilno beru, stavljaju u sanduke i odvoze do kupaca. Ljubazni domaćini su nas i počastili s jabukama, pa su naše torbe do Varaždina bile poprilično teške. Osim s jabukama počastili su nas i s klipićima i jabučnim sokom, a na kraju su nas iz voćnjaka odveli i k sebi doma da vidimo kako izgleda pravo seosko dvorište. Oduševile su nas životinje-psići, mačkice, mali , pajceki i krave.

Baš nam je bilo super! Zahvaljujemo mami Igrec Elizabeti iz 2.a koja nam je sve to organizirala! Pogledajte nekoliko fotografija da vidite kako nam je stvarno bilo!