Učenici trećih razreda posjetili su Radio Megaton

Autor: Martina Bedeniković, 12. 12. 2016.

Učenici trećih razreda naše škole u pratnji svojih učiteljica posjetili su Radio Megaton u petak, 02.12.2016. Oduševljeni srdačnim dočekom svih djelatnika Megatona, naši su učenici obišli radijske prostorije i upoznali se s radom marketinga, informativne redakcije, studija iz kojih se emitira radijski program...

Od svojih su ljubaznih domaćina saznali kako nastaju vijesti, glazbene, edukativne i sportske emisije te kako rade uređaji za proizvodnju i emitiranje programskih sadržaja. U radijskom programu Megatona emitiran je i razgovor snimljen s učenicima.

Posjet naših učenika Megatonu završio je slatkim iznenađenjem koje su radijski djelatnici pripremili za svoje goste te zajedničkim fotografiranjem.

Fotogalerija - 3a

Fotogalerija - 3b

Fotogalerija - 3c

Kako Vam se sviđa u nastava jednoj smjeni?