Održana edukacija o korištenju pametne ploče u nastavi

Autor: Tea Pavičić Zajec, 21. 2. 2017.

U sklopu ERASMUS KA2 projekta „Ukrotimo kompetence 21. stoletja“, u ponedjeljak, 20.02.2017. s početkom u 16.00 sati održana je edukacija o korištenju pametne plače u nastavi. Edukacija je održana u I. OŠ Varaždin, a prisustvovali su učitelji predmetne i razredne nastave. Uz prezentaciju i prikaz WorkSpace alata, učitelji su imali prilike samostalno isprobati raditi na ploči te ponoviti znanje.

Edukaciju u trajanju od 4 školska sata održala je iskusna učiteljica Sonja Lušić Radošević, profesor mentor, a ujedno i vanjska suradnica za Profil-Klett i CARNet. Drugi dio edukacije održat će se 06.03.2017.