Poštovani roditelji,

Autor: Vesna Foršek, 26. 4. 2017.

Varaždinska županija će i ove godine provoditi projekt „Kampanja za upis u prvi razred srednjih škola u šk. godini 2017./2018.“ namijenjen učenicima završnih razreda osnovnih škola, kao i njihovim roditeljima. Za učenike i roditelje varaždinskih osnovnih škola roditeljski sastanak održat će se 4.05.2017. u 18 sati, u sportskoj dvorani Druge gimnazije Varaždin, Hallerova aleja 6a.

Na prezentaciji upisa, uz srednje škole sa sjedištem na području Varaždinske županije, biti će i predstavnici Varaždinske županije, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, HGK – Županijske komore Varaždin, te Obrtničke komore Varaždinske županije.

Svaki učenik, odnosno roditelj, koji se odazove na Kampanju dobit će promotivnu knjižicu pod nazivom „Odaberi svoju školu“ s kratkim informacijama o svakoj srednjoj školi, upisnim kvotama i rokovima.

Molimo, odazovite se ovom pozivu.

Ovaj mjesec: 2059
Kako Vam se sviđa u nastava jednoj smjeni?