Orijentacijsko natjecanje

Autor: Marina Kopjar, 15. 9. 2017.

Pozivamo učenike i njihove roditelje da sudjeluju na orijentacijskom natjecanju koje će se održati u subotu 23.9.2017. u 15 sati u I. OŠ. Velika potraga za sakrivenim zastavicama biti će dobra zabava za cijelu obitelj.

Na natjecanju mogu sudjelovali svi učenici i roditelji, neovisno jesu li članovi planinarsko-orijentacijske grupe. Mogu sudjelovati kao pojedinci, obiteljski, u paru s roditeljem, u paru ili skupini s drugim učenicima...po volji. Učenicima razredne nastave preporučam pratnju roditelja. Okupljanje natjecatelja biti će u 15:00 sati u I. OŠ. Zastavice će biti sakrivene u kvartovima oko I. OŠ.

Prijave za natjecanje obavezne su najkasnije do ponedjeljka 18.9.2017. učiteljici Marini Kopjar, kako bi se osiguralo dovoljno materijala za natjecanje.

Svi prijavljeni natjecatelji-početnici moći će sudjelovati na pripremnom treningu koji će se održati tokom idućeg tjedna. Na treningu možete naučiti kako izgledaju zastavice za kojima se traga i kako ih pronaći na samom natjecanju. Termin treninga biti će objavljen u ponedjeljak jer ovisi o broju prijavljenih natjecatelja.