Županijsko natjecanje iz MATEMATIKE

Autor: Snežana Huđek, 21. 3. 2018.

U IV. osnovnoj školi  Varaždin, 28.2.2018. održano je Županijsko natjecanje iz matematike na koje se plasiralo dvanaest učenika naše škole: David Antončić (4.a), Bruno Puljević (4.a), Lovro Levanić (4.b), Lana Šćukanec (4.b), Maksim Tušek (4.c),Tia Hranić (5.a), Marko Bošnjaković (5.b),  Eleonora Kramer (5.c), Matej Nöthig (6.a), Tara Fošnar (6.c), Dorijan Ferenec (6.c) i Luka Hacek (7.c).

Najbolje rezultate u natjecanju učenika četvrtih razreda postigli su Lovro Levanić (4.b) i Lana Šćukanec (4.b),  koji su osvojili treće mjesto.

U natjecanju petih razreda najbolji rezultat postigla je Eleonora Kramer (5.c) koja je osvojila 4. mjesto i predložena je za državno natjecanje.

U natjecanju učenika šestih razreda najbolje rezultate postigli su Tara Fošnar (6.c) – 5.mjesto i Matej Nöthig (6.a) – 9.mjesto. Oboje je predloženo za državno natjecanje.

Tara Fošnar je pozvana na državno natjecanje iz matematike koje će se održati od 12.4.2018. do 14.4.2018. u Poreču.

Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima!