Održana edukacija o inovativnim načinima poučavanja u prirodoslovlju

Autor: Tea Pavičić Zajec, 19. 4. 2018.

U utorak, 10.4.2018. na I. osnovnoj školi u Varaždinu održana je radionica pod nazivom „Inovativni načini poučavanja u nastavi prirodoslovlja“. Radionica je organizirana u sklopu Erasmus KA2 projekta „Ukrotimo kompetence 21. stoletja“, a voditeljica radionice bila je viša savjetnica za kemiju Olgica Martinis. Na radionici su sudjelovali učitelji razredne i predmetne nastave, a pridružila se i viša savjetnica za razrednu nastavu Ivona Nakić Vojnović. U sklopu radionice, učitelji su izvodili razne pokuse te na primjerima iz prakse naučili kako povezivati nastavne teme iz pojedinih predmeta.