Eko Erasmus+KA2 projekt „Connected with the Environment“-2.projektni sastanak

Autor: Draženka Kolonić, 9. 7. 2018.

Od 2.do 4. srpnja 2018.godine u našoj školi je održan drugi projektni sastanak partnera projekta „Connected with the Environment“. Sastanku su prisustvovali koordinatori partnerskih zemalja iz Poljske, Austrije, Grčke, Slovenije i domaćini iz I.osnovne škole Varaždin- učiteljica Draženka Kolonić koja je školska koordinatorica ovog projekta, te članovi tima koji sudjeluju u provedbi projekta- ravnateljica Karmen Hans Jalšovec, te učiteljice Tea Pavičić Zajec, Sonja Tušek Podobnik, Stella Kulaš i Karmen Zgrebec.

Glavna koordinatorica projekta Joanna Wroblewska iz Poljske zajedno sa svim sudionicima proanalizirala je rad u protekloj godini u kojoj su se odradila dva od ukupno četiri modula (History and Culture, Relationship). Napravljen je plan rada za treći modul- Technology, te isplanirana sljedeća mobilnost za učenike koja će biti početkom iduće godine u Grčkoj.

Za vrijeme boravka za goste je organiziran razgled grada i okolice.