Eko tim u Gradskoj vijećnici

Autor: Draženka Kolonić, 3. 5. 2019.

U ponedjeljak, 29.4.2019.g. Eko tim iz Erasmus+ KA2  projekta Connected with the Environment je u okviru zadnjeg modula Ecology odradio zadatak u Gradskoj vijećnici. Zadatak je bio razgovarati s lokalnim vlastima o tome koliko je naš grad eko prijateljski raspoložen. Susretu s dogradonačelnicom Sandrom Malenica i privremenom pročelnicom Upravnog odjela za kulturu, obrazovanje i sport Draženkom Dević  prisustvovalo je 6 učenika članova projektnog tima (Ivona Suhić, Tina Milijaš, Luka Hacek, Tonka Igrec, Mirjam Bezak i Dina Bekić) s ravnateljicom škole Karmen Hans Jalšovec i koordinatoricom projekta Draženkom Kolonić.

Predstavili smo projekt, njegove zadatke i izvršene mobilnosti. Osim toga, da bi saznali koliko je naš grad  eko prijateljski raspoložen, postavili smo domaćinima i nekoliko pitanja na koja smo dobili vrlo zanimljive odgovore. Zahvaljujemo na prijemu!